Úvod > Základní škola > Aktuality > Adventní čas na naší škole

Adventní čas na naší škole

Datum ukončení:
19.12.2023
Vánoční tvoření a besídka - tak vypadal začátek tohoto týdne u nás ve škole. V pondělí měli žáci druhého stupně a 5. třídy společně s rodiči možnost vytvořit si čtyři druhy vánočních výrobků, které určitě ozdobí nejednu domácnost o letošních Vánocích.
Fotogalerie ZDE
                                                                           tvoření.jpg

V úterý byla na programu besídka žáků 1. až 4. třídy. Diváci z řad rodičů zaplnili celý prostor jídelny, kde se program odehrával, a tak mohli zhlédnout velice pěkná vystoupení žáků z jednotlivých tříd, která nacvičili se svými vyučujícími. Zpívalo se, hrálo i tančilo a po besídce si mohli děti s rodiči ve svých třídách opět vytvořit hezkou vánoční ozdobu.
Fotogalerie ZDE
                                                                          vvv.jpg