Úvod > Základní škola > Aktuality > Oznámení o uzavření školy

Oznámení o uzavření školy

Vážení rodiče,

z rozhodnutí vlády ČR se od 14.10.2020 opět zavírají všechny školy, a to včetně prvního stupně. Žáci by se měli do školy vrátit až po podzimních prázdninách, tedy 2.11.2020.

Vaše děti se budou od středy 14.10.2020 vzdělávat doma, celá škola přechází tímto dnem znovu na distanční výuku.

Rodiče žáků 1. stupně mají nárok na ošetřovné 60 %. Žádosti o ošetřovné lze vyzvednout ve škole od středy 14.10. do pátku 16.10. 2020, vždy od 8.00 do 12.00 hod.

Distanční výuka bude probíhat prostřednictvím virtuální učebny GOOGLE CLASSROOM. Tuto informaci jste s předstihem obdrželi od třídních učitelů, a to včetně návodu, jak se do CLASSROOMu přihlásit. V případě nejasností kontaktujte třídní učitele svých dětí.

Zároveň průběžně sledujte aktuální informace na www.zspredin.cz.

Je to pro všechny velmi náročná situace. Buďte, prosím, svým dětem při distanční výuce nápomocni. Účast na distanční výuce je ze zákona pro všechny žáky povinná.

Přeji vám všem pevné nervy a zdárné zvládnutí distančního vzdělávání.

Doufám, že to všichni přečkáme ve zdraví a že se s dětmi co nejdříve opět setkáme ve škole.

Mgr. Libuše Vyhnálková

ředitelka ZŠ a MŠ Předín