Úvod > Základní škola > Aktuality > Lyžařský výcvik

Lyžařský výcvik

13.2.2022

Lyžařský výcvik 2022

V týdnu od 7.2. do 11.2.2022 se děti 2. stupně naší školy mohly po dvouleté odmlce opět zúčastnit lyžařského výcvikového kurzu. Potrápila nás složitá covidová situace a předpověď počasí. Výběr sjezdovky jsme často řešili na poslední chvíli. Náš původní cíl Luka nad Jihlavou v prvních dvou dnech vystřídal Čeřínek. Ve středu jsme navštívili Luka nad Jihlavou a zbylé dva dny opět Čeřínek. Lyžařského kurzu se zúčastnilo 29 dětí a 3 učitelé (p. uč. Michal Kovář, Martina Chaloupková a Pavla Vídenská). Abychom dopřáli dětem luxus menších skupinek, pomohli nám externisté p. Zdeněk Suchý a Eliška Vyhnálková, kterým moc děkujeme za pomoc. Jsme rádi, že se celý kurz vydařil na jedničku. Nepostihla nás žádná zranění, ze všech nelyžařů se stali lyžaři, velká pochvala a všechny děti se v lyžování zdokonalily. Nejlepší odměnou bylo, že se všichni vždy vraceli s úsměvem na tváři, tak tedy lyžování zdar!