Novější 1 3
led 01

Oznámení - odhlašování a přihlašování obědů od 1. 1. 2020

Od 1. 1. 2020 dojde ke změně provozního řádu školní jídelny. Změna bude spočívat především v podmínkách a způsobech pro přihlašování a odhlašování stravy.

Stravu na následující den bude nutné odhlásit či přihlásit nejpozději do 13:00 den předem.

Odhlásit či přihlásit se mohou všichni i nadále telefonicky na tel. číslech 605 475 123 nebo  568 884 347, osobně ve ŠJ, písemně do sešitu v jídelně v době vydávání obědů 11:40 – 13:00 a nově je možné odhlásit či přihlásit stravu na webu ZŠ https://www.zspredin.cz/odhlasovani-obedu . Prosíme strávníky, aby preferovali elektronické odhlašování či přihlašování stravy. Neodhlášená strava propadá, strávník nemá nárok na náhradu neodebrané stravy.

Neodhlášenou stravu si může zákonný zástupce vyzvednout pouze v první den neplánované nepřítomnosti žáka dle § 122 odst. 2 zák. č.561/2004 Sb., školský zákon, a to ve školní jídelně do vlastního čistého jídlonosiče v době výdeje obědů od 11:15 do 13:00.

V následujících dnech nepřítomnosti strávníka již nárok na dotovanou stravu nevzniká!

Vánoční prázdniny

Sobota 21. 12. 2019 - Neděle 5. 1. 2020

Nástup do školy v pondělí 6. 1. 2020.

Vánoční turnaj v košíkové žákyň

Košíkářky naší školy se zúčastnily tradičního "Vánočního turnaje", který pořádala Základní škola Havlíčkova v Moravských Budějovicích. Starší žákyně obsadily celkovou druhou příčku, mladší hráčky nepoznaly hořkost porážky a v turnaji ve své kategorii zvítězily.

IMG_0002.jpg IMG_0001.jpg

Vánoční bruslení

Každoročně v předvánočním týdnu si žáci mohou zabruslit na zimním stadionu v Moravských Budějovicích. Letošní bruslařský kurz se uskuteční v pondělí 16. prosince od 9:00 do 11:00.

Vánoční koncert v kostele

Třetí adventní neděli se v předínském kostele sv. Václava od 16:00 uskuteční tradiční předvánoční koncert pěveckého sboru naší základní školy.

Poděkování firmě Bel Sýry Česko a. s. Želetava

Děkujeme firmě Bel sýry Česko Želetava  za věcný dar pro žáky naší školy v podobě sýrů a krekrů.
Zvláštní poděkování patří paní Ivě Kovářové, která dar naší škole zajistila a osobně přivezla.

Sklárny Karlov - exkurze

Sklárna na Českomoravské vysočině u Žďáru nad Sázavou vyrábí ručně tvarované, barevné hutnické sklo: vázy, svícny, těžítka, mísy, talíře, květiny, ovoce, zvířata, broušené sklo, lampy.
Sortiment sklářské huti je v oboru ručně tvarovaného hutnického skla jedním z nejrozsáhlejších na světě. Produkce patří do kategorie uměleckého, umělecko-řemeslného a dekorativního skla. Významnou částí produkce je individuální tvorba uměleckých originálů nebo práce pro architekturu.

Mikulášská nadílka

Je již tradicí, že se v tento den deváťáci promění v pekelné či andělské bytosti a za pomoci moudrého Mikuláše rozdávají dětem ve škole drobné dárky.

Sedmikvítek 2019

Krajské kolo soutěžní přehlídky kulturně – umělecké činnosti dětí a mládeže Sedmikvítek probíhalo 29. 11. - 1.12.. Již poosmé ji pro všechny děti od předškolních až po mládež do 26 let připravuje Pionýrská skupina Kamarádi cest z Okříšek. Naši žáci se tohoto ročníku zúčastnili ve výtvarně-rukodělné soutěži. Výsledky jednotlivých kategorií: http://www.kamaradicest.wz.cz/vysledky sedmikvitek 2019.pdf

Novější 1 3