úno 22

Vážení rodiče,

tento týden zavádíme v naší škole zkušební provoz elektronické žákovské knížky. Věřím, že si tuto novinku všichni učitelé, rodiče a žáci oblíbí a brzy se s ní naučí dobře zacházet. Naším cílem je hlavně zlepšení komunikace a informovanosti.
  • Elektronickou žákovskou knížku svého dítěte najdete na internetu v systému dm Software.
  • V následujících dnech vám na mail přijdou přihlašovací údaje a všechny potřebné informace.
  • V el. ŽK budete mít aktuální přehled o známkách a absencích svých dětí.
  •  Aplikaci dm Software je možné stáhnou do mobilního telefonu.
  •  V systému budou zapsány známky a absence od začátku 2. pololetí školního roku 2020/2021.
  • Do konce tohoto školního povedeme souběžně elektronickou i papírovou podobu e. ŽK.

led 29

Pokračování distanční výuky i po jarních prázdninách

Provoz školy po jarních prázdninách bude probíhat ve stejném režimu jako dosud.
Prezenční výuku budou mít pouze žáci 1.+2.+3. ročníku, ostatní žáci budou pokračovat v distanční výuce.

led 25

Pololetní a jarní prázdniny

Pololetní prázdniny 29.1.2021

Jarní prázdniny 1.2.2021 - 5.2.2021

led 25

Ve čtvrtek 28.1.2021 zrušena on-line výuka

Ve čtvrtek 28.1.2021 jsou z důvodu ohlášeného výpadku internetu O2 zrušeny všechny on-line vyučovací hodiny.

led 08

Otevření areálu školy po dobu sněhové nadílky

Po dobu trvání sněhové nadílky zůstává školní areál otevřený.
Děti ho mohou využívat i v odpoledních hodinách a o víkendech k zimním radovánkám.

Od 4.1.2021 opět distanční výuka

Opět distanční výuka
Po vánočních prázdninách se v pondělí 4.1.2021 do školy vrátí pouze žáci 1.+2.+3. ročníku.
Ostatní žáci budou vzděláváni distančně. Online vyučovací hodiny budou probíhat podle stejného rozvrhu, na který byli žáci zvyklí před vánočními prázdninami.