Novější 1 3 21 40 60

Žádost o přijetí ZDE

TOP 5 základek Třebíčska

Autor: Mgr. Josef Herbrych

TOP 5! 8.2. v Deníku vyšlo srovnání, z jakých základních škol na Třebíčsku zvládají žáci nejlépe přijímací zkoušky na SŠ. Údaje jsou z let 2017 až 2023 a týkají se přijímaček z českého jazyka a matematiky. Předínská  škola v tomto porovnání dopadla velice dobře, posuďte sami.

Top 5.jpg

Celý článek ZDE

Informatika 4. ročník

Žáci 4. ročníku s informatikou teprve začínají, ale vánoční přáníčka se jim moc povedla.

Pracovní činnosti - dílny

Dílny ve škole jsou využity k podpoře a rozvoji kreativity žáků.

PF 2024

Těšíme se na Vánoce - ŠD - 2. oddělení

Autor: Kateřina Suchnová DiS.
Dokud nám přálo počasí, užívali jsme si sněhu a radovánek venku. Po oblevě jsme se vrhli na tvoření vánočních výrobků. Sněžítka, andělé, stromečky, přání všude kam se podíváš... a také kyblíčky na popcorn, abychom si užili filmové odpoledne se vším všudy.
Dneska jsme se dočkali družinového Ježíška! Rozbalili jsme nové hry, nové výtvarné potřeby a hlavně usedli s vymodlenou horou popcornu k filmu Stvoření Světa a užili si společné koukání.
       hh.jpg             hhh.jpg

Druháci ve školce

Ve čtvrtek 21.12.2023 navštívili druháci děti ve školce. Navzájem si zahráli svá vánoční představení a popřáli si krásné Vánoce a pohodový rok 2024. Poté měly děti prostor na společné hraní s hračkami. Školko, děkujeme, byla to prima návštěva.

Třebíč - 7. ročník

Na vánoční atmosféru vás také naladí i památky UNESCO v kraji Vysočina. My jsme se žáky 7. ročníku navštívili Třebíč, která je jistě v adventním a vánočním čase nádherná. Na naší adventní cestě Třebíčí jsme viděli-Větrník, zámek, baziliku sv. Prokopa, Přední synagogu, Zadní synagogu, baštu na Hrádku, Masarykovu vyhlídku a Karlovo náměstí.

bvětrník.jpg

Adventní čas v Jihlavě

V letošním roce jsme opět v období adventu navštívili se žáky 5. – 9. ročníku naše krajské město. V kině Dukla zhlédli film Děti Nagana, prohlédli si betlém v kostele Nanebevzetí Panny Marie v ulici Matky Boží a na vánočních trzích dokoupili dárky pro své blízké.

Novější 1 3 21 40 60