Ve středu 6.5. jsme uspořádali odpoledne plné lásky, radosti a společných zážitků ke Dni matek. Děti si pro své maminky připravily vystoupení, do kterého vložily spoustu nadšení a emocí.
Po vystoupení následovalo malé wellness pro maminky, kde si mohly odpočinout a užít chvíle jen pro sebe. Připravené byly relaxační masáže, tetování a zdobení nehtů.
Děkujme všem za milou atmosféru, společně strávený čas a odpoledne plné pohody, dojetí a krásných okamžiků.