11.5. jsme se celá školka vydali na výlet na farmu v Zašovicích, kde si děti užily krásný den plný poznávání a zážitků. Během výletu měly možnost vidět, pohladit si a nakrmit hospodářská zvířátka, dozvědět se něco o jejich životě a o životě na farmě. Domů jsme odjížděli s úsměvy na tváři a spoustou hezkých vzpomínek.