Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality > Dopis od paní Jany Vedralové

Dopis od paní Jany VedralovéDatum konání:
23.9.2022

 

V pololetí minulého školního roku odešly z naší školy dvě žákyně ze 3. a 4. ročníku. Nedávno dostal jejich bývalý učitel od jejich maminky odpověď na otázku, jak se holkám daří a zda se jim na nové škole líbí. S jejím svolením si dovolíme tento dopis publikovat.

"Dobrý den, děti si v nové škole zvykají, ale samozřejmě to není jako v Předíně. Hodně vzpomínáme nejen na Vás a Váš super přístup, ale i na třídu a kolektiv, kde děti byly kamarádi bez předsudků a lsti.

To tady v nové škole není, chybí tu důraz na kolektiv jako takový a udržování kamarádství. Přístup k rodičům, zadávání učiva a úkolů dětem mi přijde příliš neosobní a chladný.  S láskou na celou školu a na Vás vzpomínáme. Musíme Vám říct, že Vy i celá škola vedete děti tím správným směrem, jako snad jediní. Jsme vděční, že jsme měli tu čest Vás poznat a za vše děkujeme. Má slova dokazuje i fakt, že jsem k Vám vozila děti poslední rok ze vzdálenosti 30 km, neb si myslím, že ta dálka za kvalitu a spokojenost dětí stála. Zdravím celý učitelský sbor a věřím, že si i nadále povedete tak skvěle, jak doteď. Mrzí nás, že jsme museli Vaši školu opustit, ale nebylo jiné cesty. Doufáme, že najdeme den, kdy se za Vámi přijdeme podívat osobně. 

S pozdravem Jana Vedralová."