Úvod > Mateřská škola

Mateřská škola

Naše mateřské škola je součástí Základní školy a Mateřské školy Předín. Zřizovatelem je Obec Předín, která má včetně místní části Hory asi 700 obyvatel.

Do mateřské školy v Předíně dochází děti z Předína, Hor a také z vedlejší vesnice Štěměch a Lesné.

Mateřská škola má 2.třídy, které se nachází v samostatné budově - Předín 250

Vybavení obou tříd se snažíme postupně modernizovat, obměňovat a přizpůsobovat potřebám dětí.

V budově mateřské školy došlo k rekonstrukci v obou třídách - osvětlení, okna, sociální zařízení, výdejna stravy,...

K mateřské škole patří pěkná travnatá oplocená zahrada s vysázenými okrasnými stromy a keři, se zahradním domečkem , velkým pískovištěm, oblázkovištěm a TV zařízením – průlezky, hrazdičky, kladinka, houpačky, houpadlo-koník a skluzavka..

Od roku 2013 se naše školní zahrada těší titulem PŘÍRODNÍ ZAHRADA, máme tu vyvýšené záhony na pěstování zeleniny, bylinkovou spirálu, záhon s trvalkami, kompost, vrbové teepee a terénní nerovnosti s přírodními prvky.