Štítky:

Novější 1 3 20 40 59

TOP 5 základek Třebíčska

Autor: Mgr. Josef Herbrych

TOP 5! 8.2. v Deníku vyšlo srovnání, z jakých základních škol na Třebíčsku zvládají žáci nejlépe přijímací zkoušky na SŠ. Údaje jsou z let 2017 až 2023 a týkají se přijímaček z českého jazyka a matematiky. Předínská  škola v tomto porovnání dopadla velice dobře, posuďte sami.

Top 5.jpg

Celý článek ZDE

led 25

Kosterní soustava

Autor: Mgr. Pavlína Adámková

Žáci 8. třídy během laboratorní práce z přírodopisu - tentokrát na téma kosterní soustava

led 25

Domácí chipsy

Autor: MgA. Aneta Schütz

Domácí chipsy v podání žáků 4. ročníku.

chipsy.jpg

led 23

Pečení

led 18

Přijď do školy v dresu

Autor: Mgr. Josef Herbrych

Výzva ,,Přijď do školy v dresu” se setkala s velikým ohlasem, a to jak mezi žáky, tak i mezi učitelidres.jpg

led 18

Pracovní činnosti 3. - 5. ročník

Autor: MgA. Aneta Schütz

Žáci ze 4. třídy vyrazili do lesa nakrmit  divou zvěř. Žáci 3. a 5. ročníku v pracovních činnostech měnili kapalnou hmotu v pevnou. Napustili balonky vodou a nechali je přes noc zmrznout. Výsledkem jsou ledové koule, které připomínají skleněná těžítka.

těžítko.jpg            krmelec.jpg

led 17

Věstonická Venuše

Autor: MgA. Aneta Schütz

Sedmáci jako pravěcí umělci a jejich Věstonická Venuše.

led 15

Dějepisná olympiáda

Autor: Mgr. Josef Herbrych

15.1.se v Třebíči konalo okresní kolo Dějepisné olympiády. Své zastoupení měla i předínská škola a nutno říci, že se naši žáci mezi dějepisnou “špičkou” neztratili. Z více než čtyřiceti žáků se na 12. místě se ziskem 67 bodů umístil David Křivan, na 19. pozici se 64 body Veronika Krejčí a na 26. místě s 61 body Jaroslav Hradecký.

ol.jpg

led 12
led 11

Zima

Autor: MgA. Aneta Schütz

Žáci 4. ročníku využili mrazu, který tento týden panuje a vytvářeli mrznoucí bubliny a ledové obrazy.

Novější 1 3 20 40 59