Úvod > Základní škola > Aktuality > Vídeň

Vídeň

29.9.2022

Vídeň

V úterý 20. 9. 2022 jel druhý stupeň naší školy autobusem do Vídně. Po úspěšném nástupu jsme vytáhli sluchátka, jídlo, mobily nebo třeba knížku a jelo se. Cestou se nic moc nestalo, akorát přistoupil průvodce, který dostal přezdívku Vševěd. Cestou nám něco vykládal o Vídni a cestě kolem. Pak jsme vystoupili a vypravili se do Schönbrunnu, kde to bylo pěkné, ale totálně přeplněné lidmi. Po utlačené prohlídce někteří z nás nakoupili v zámeckém obchůdku a pokračovalo se do ZOO, kam se všichni nejvíce těšili. Ta byla útulná a rovinatá se zajímavými zvířaty. I když sem tam sprchlo, byla tam zábava a ZOO jsme si stihli celou projít. Nakonec se nasedlo opět do autobusu a přes Freeport Hatě se jelo zpět do Předína. Výlet byl super a doufáme, že pojedeme ještě někdy na podobný.