Úvod > Základní škola > Aktuality > Dar od obce Štěměchy

Dar od obce Štěměchy

Předínská škola děkuje obci Štěměchy za finanční dar v hodnotě 38 000,- Kč.

Finanční obnos byl připsán na účet nově vzniklého spolku Předínská základka, z.s. (tento spolek od začátku kalendářního roku nahradil zaniknuvší SRPDŠ). Obec Štěměchy přispívá do spolku při naší škole každým rokem částkou 2000,- Kč za jednoho štěměšského žáka. Pro letošní školní rok navštěvuje naši školu 19 žáků ze Štěměch.

Stejně jako každý rok budou i letos tyto peníze využity ve prospěch žáků naší školy. V minulých letech byly díky tomuto daru zakoupeny běžky, dataprojektor, sjezdové lyže, koloběžky, pingpongový stůl či promítací plátno do družiny. Pro rok 2024 je v plánu zrealizovat instalaci umělé lezecké stěny v naší tělocvičně, jejíž výstavba bude hrazena z finančních prostředků spolku Předínská základka, z.s. Dar od štěměšské obce nám v tomto záměru velmi pomůže.

Srdečně děkujeme!!!