Úvod > Základní škola > Aktuality > Informace pro rodiče a žáky

Informace pro rodiče a žáky

Vážení rodiče, milí žáci,

máme za sebou prvních osm dnů distanční výuky a už teď je jisté, že jich máme ještě hodně před sebou. V pondělí  2.11. se do školy nevrátíme a dál se budeme vídat pouze na monitorech notebooků.  Pro nikoho to není příjemná situace, ale není zbytí, musíme se s tím všichni nějak poprat.

Od 26.10. do 30.10. máme prodloužené podzimní prázdniny, v tomto týdnu nebudou zadávány žádné úkoly ani nebude probíhat žádné online vyučování, distanční výuka pokračuje od pondělí 2.11. Od tohoto dne bude platit pevný rozpis online vyučovacích hodin, který zveřejníme na www.zspredin.cz a rozešleme včas všem žákům.

Děkuji všem, kteří se podílejí na zdárném průběhu distanční výuky, a to všem učitelům, žákům a hlavně rodičům, pro které to není vůbec jednoduché, ale bez jejich podpory by to děti nedokázaly.

Zůstávejte co nejvíce doma v bezpečí, dávejte na sebe pozor a neklesejte na mysli, bude líp.

Mgr. Libuše Vyhnálková

ředitelka ZŠ a MŠ Předín