Úvod > Základní škola > Aktuality > Informace pro žáky devátého ročníku

Informace pro žáky devátého ročníku

4.5.2020

Informace pro žáky devátého ročníku

Na základě rozhodnutí MŠMT se od 11.5.2020  mohou do škol vrátit žáci devátých ročníků, ale pouze ti, kteří se hlásí na maturitní obor SŠ a budou v červnu skládat přijímací zkoušky. Nebude tedy probíhat normální vyučování, žáci se pod vedením svých učitelů zaměří na přípravu na testy z ČJ a M.

Jak bude výuka probíhat?

• Začínáme v pondělí 11.5.2020 a končíme těsně před přijímacími zkouškami,

jejichž termín dosud není znám.

• Docházka žáků do školy je dobrovolná. Jakmile se však žák k výuce přihlásí, musí do školy docházet, bude veden přehled docházky. Není možné přijít bez předchozího přihlášení a také není možné přihlásit se dodatečně po zahájení výuky.
  • Rodiče musí podepsat čestné prohlášení o tom, že žák je zdráv a nikdo z rodiny nepatří do rizikové skupiny, tiskopis čestného prohlášení dostanou žáci hned první den ve škole a je také k dispozici na www.zspredin.cz. Čestné prohlášení ke stažení zde.
  • Ve škole se žáci budou scházet vždy 3 dny v týdnu, a to Po, Út, St.
  • Výuka bude probíhat od 8.00 do 12.00 hod, vždy 2 hodiny ČJ a 2 hodiny M.
  • Školní jídelna nebude zatím v provozu, žáci budou bez školního oběda.
  • První den přijdou žáci rovnou do třídy pana učitele Herbrycha, bez přezouvání, vůbec nepůjdou do šatny, hned u vchodu do školy použijí dezinfekci na ruce.
  • S sebou je třeba přinést psací potřeby, rýsovací potřeby, sešity, 2 roušky + igelitový sáček na odkládání roušky.

Pobyt žáků ve škole bude podmíněn důsledným dodržováním přísných hygienických pravidel /rozestupy, roušky, dezinfekce/.

Deváťáci, kteří mají o tuto výuku zájem, se do čtvrtka 7.5.2020  mailem nebo telefonicky přihlásí u paní učitelky Martiny Chaloupkové.

Mgr. Libuše Vyhnálková

ředitelka ZŠ a MŠ Předín

V Předíně dne 4.5.2020

Informace ve formátu "pdf" zde.