Úvod > Základní škola > Aktuality > Předínská škola děkuje Obci Štěměchy za finanční dar v hodnotě 48.000,- Kč.

Předínská škola děkuje Obci Štěměchy za finanční dar v hodnotě 48.000,- Kč.

1.1.2019

Tato částka byla připsána na účet SRPDŠ a bude využita ve prospěch žáků naší školy.

Již několik let Obec Štěměchy pravidelně přispívá do SRPDŠ částkou 1.000,- Kč na každého štěměšského žáka. V tomto školním roce navštěvuje naši školu 24 dětí ze Štěměch, za každé dítě tedy přispěla obec 2.000,- Kč.

V loňském roce jsme z darovaných peněz zakoupili promítací plátno a diaprojektor do školní družiny v hodnotě 26.000,- Kč.

A co provedeme se skoro padesáti tisíci? To nebude problém, už to víme. Máme ve škole totiž nového tělocvikáře, který je shodou okolností ze Štěměch, a ten zatoužil po běžkách. Samozřejmě, že ne pro sebe, ale pro děti. Takže zřejmě na příští zimu zakoupíme 10 sad běžkařského vybavení, jednu sadu lze pořídit zhruba tak za 5.000,- Kč.

Ještě jednou – díky Štěměchy!!!

Smlouva k nahlédnutí zde.