Úvod > Základní škola > Aktuality > Přespávání na chlístovském koupališti 2023

Přespávání na chlístovském koupališti 2023

27.6.2023

Ve středu 27. června se sešli žáci 5., 7. a 8. ročníku na dvoře školy, aby podnikli cyklovýlet do Rokytnice a odpoledne koupání na chlístovkém koupališti.

Počasí nám bohužel nepřálo, ráno ještě trochu pršelo a foukal poměrně silný a hlavně chladný vítr. Nicméně jsme vyrazili a o půl desáté se již většina nadšenců koupala. Občas zmokli, ale vodní radovánky si opravdu užívali. Po obědě (smažák s hranolky) se náš peloton vydal směr Chlístov, páťáci pokračovali do Předína a my jsme si postavili stany. Studený vítr neustal, přesto se našlo několik jedinců, kteří se s nadšením cachtali i v chladnějším koupališti. Noc proběhla v klidu, trochu přeprchlo a ráno po plavání jsme sbalili stany a dojeli na kolech do Předína. Paní učitelka Adámková nám přivezla a odvezla stany, takže jsme se s nimi nemuseli tahat a pan učitel Kovář nám dělal doprovod.

Myslím, že jsme si všichni užili poklidný výlet a možná si ho zase jednou zopakujeme.

Fotogalerie Zde