Úvod > Základní škola > Aktuality > Setkání s andělem

Setkání s andělem

18.12.2022

Setkání s andělem

V neděli 18. 12. 2022 pořádala naše škola ve spolupráci s Farností Předín v kostele sv. Václava předvánoční koncert nazvaný „Setkání s andělem“. Účinkovaly malé i velké děti z kroužků nazvaných Zpívání pro radost a Pavoučci. Kromě zpěvu mohli diváci shlédnout také videoprojekci přání a povídání o andělech z úst dětí naší školy nebo jejich výrobky. V samotném závěru byla puštěna videoprojekce leteckých pohledů na kostel, vnitřních prostor a míst, která nejsou veřejnosti přístupná. Vše zakončilo zvonění zvonů. Všichni zpěváci byli odměněni sladkou výslužkou a zaslouží velkou pochvalu. Věříme, že kdo se tohoto koncertu zúčastnil, nelitoval a hezky vánočně se naladil. I tentokrát děkujeme za milé pozitivní ohlasy.

Fotogalerie a videa zde.