Úvod > Základní škola > Aktuality > Školní zpráva o výsledcích jednotných přijímacích zkoušek na SŠ 2023

Školní zpráva o výsledcích jednotných přijímacích zkoušek na SŠ 2023

29.8.2023

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání CERMAT zveřejnilo výsledky jednotných přijímacích zkoušek na střední školy pro rok 2023.

Výsledky našich deváťáků v minulém školním roce jsou v porovnání s celostátním průměrem vynikající, z čehož máme velkou radost. Všichni deváťáci byli přijati na vybrané střední školy. Věříme, že na naší škole dostali pevné základy pro další studium a že se jim bude dobře dařit.

Čtyřleté studijní obory:
  • celostátní průměr zkoušky z českého jazyka je 55,6%, průměr žáků naší školy je 65,7%
  • celostátní průměr zkoušky z matematiky je 39,9%, průměr žáků naší školy je 50,2%
Podrobné výsledky naší školy ve srovnání s celostátním průměrem naleznete v přiložených dokumentech.
Výsledková sestava ZDE.
Komentář k výsledkové sestavě ZDE.