Úvod > Základní škola > Aktuality > Vážení rodiče, milí žáci

Vážení rodiče, milí žáci

16.3.2020

Vážení rodiče, milí žáci,

jak jistě víte, škola je od 16.3.2020 až do odvolání uzavřena, jarní prázdniny se nám tím nečekaně protáhnou. Výuka bude probíhat doma podle zadávaných úkolů. Úkoly budou zasílány na mailové adresy rodičů nebo žáků. První „várka“ úkolů je zatím na 2 týdny, dál uvidíme, jak se situace vyvine. V případě jakýchkoli nejasností konzultujte vše mailem s konkrétními učiteli.

Doporučujeme také žákům sledovat na ČT2 program UČÍTELKA:

• 1. stupeň od 9.00 do 12.00 hod.
  • 2. stupeň od 12.00 do 15.00 hod.
  • Příprava na přijímací zkoušky úterý a čtvrtek odpoledne

Jestli si žáci nechali ve škole nějaké učebnice nebo sešity, které budou k samostudiu potřebovat, mohou si pro ně do školy přijít v úterý 17.3. a ve středu 18.3. v době od 8.00 do 12.00 hod. nebo po telefonické domluvě /tel. 728 031 831/. V tuto dobu si mohou rodiče vyzvednou také žádost o ošetřovné.

Věnujte, prosím, plnění zadávaných úkolů velkou pozornost, neberte to lehkovážně, pracujte pilně a systematicky, nejlépe denně. Žáci devátého ročníku by se měli zaměřit hlavně na přípravu na přijímací zkoušky a na závěrečné ročníkové práce.

Dávejte na sebe všichni pozor a až tato mimořádná a nepříjemná situace pomine, znovu se sejdeme ve škole a zvýšeným úsilím vše potřebné doženeme.

Mgr. Libuše Vyhnálková

ředitelka ZŠ a MŠ Předín