Úvod > Základní škola > Aktuality > Výsledky voleb do školské rady

Výsledky voleb do školské rady

7.10.2020

Výsledky voleb do školské rady

Ve dnech 1.10. – 7.10.2020  proběhly volby do školské rady. Rodiče volili svého zástupce na uvolněné místo po paní Martině Obůrkové. O práci ve školské radě se ucházelo 5 kandidátů

z řad zákonných zástupců žáků.

1/ Bc. Miluše Vybíralová, Předín

2/ Andrea Fojtíková, Předín

3/ Ing. Jiří Ozorák, Předín

4/ Jarmila Vaňkátová, Předín

5/ Zuzana Svobodová, Štěměchy

Z celkového počtu 78 hlasovacích lístků se jich zpět do školy vrátilo 73, což je 93,6 %.

Dva hlasovací lístky byly neplatné. Kandidátem s nejvyšším počtem hlasů je Zuzana Svobodová ze Štěměch a stává se tedy od 7.10.2020 novým členem školské rady.

Za ZŠ byli jmenováni dva noví zástupci: Mgr. Pavlína Adámková a Mgr. Josef Herbrych.

Složení školské rady:

Mgr. Pavlína Adámková – jmenovaná za ZŠ

Mgr. Josef Herbrych – jmenován za ZŠ

Eva Boudová – jmenovaná za zřizovatele

Vlastimil Hons – jmenován za zřizovatele

Ing. Pavlína Křivanová – zástupce rodičů

Zuzana Svobodová – zástupce rodičů

V novém složení se školská rada sejde na svém zasedání poprvé ve středu 14.10.2020.

Děkujeme všem kandidátům za jejich zájem o členství ve školské radě a všem zákonným zástupcům žáků za účast ve volbách. Obojí svědčí o tom, že dění ve škole není rodičům lhostejné a chtějí se na něm podílet, za což jsme velmi rádi.