Úvod > Základní škola > Aktuality > Zpívání pro radost

Zpívání pro radost

Zpívání pro radost

V letošním školním roce není covidová situace o moc lepší než v loňském. Máme ale velké štěstí, že zpívání ve škole není zakázáno. Kromě toho, že zpívání má velký význam pro správné sluchové vnímání, rytmické cítění a výslovnost, zpívání je opravdu radost. Někdy také velká legrace. V tomto období, kdy se blíží Vánoce, to platí dvojnásob. K písničkám přidáváme různé pohybové ztvárnění, nebo přímo hrajeme příběh. K těmto aktivitám patří i kostýmy. Ty děti také velmi baví. Nesmím zapomenout ani na práci s jednoduchými rytmickými nástroji. Poznáte některé z nich na fotkách? Ani letos nám však nebude přáno naše hudební snažení předvést Vám rodičům. Posíláme ale na ukázku několik fotografií a možná se podaří vytvořit i krátký videozáznam, který budete moci shlédnout. Tak ať je nám všem stále do zpěvu, zdraví malí zpěváčci.