Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality

Aktuality


Štítky:

Novější 1 3 6 10 15
pro 24

Informatika 4. ročník

Autor: Mgr. Dagmar Suchá

Žáci 4. ročníku s informatikou teprve začínají, ale vánoční přáníčka se jim moc povedla.

 


pro 22

Pracovní činnosti - dílny

Autor: Mgr. Dagmar Suchá

Dílny ve škole jsou využity k podpoře a rozvoji kreativity žáků.

Fotogalerie ZDE


pro 22

PF 2024

Autor: Mgr. Josef Herbrych

403629108_742239917323774_6931789950625540551_n.jpg


pro 21

Těšíme se na Vánoce - ŠD - 2. oddělení

Autor: Kateřina Suchnová DiS.
Dokud nám přálo počasí, užívali jsme si sněhu a radovánek venku. Po oblevě jsme se vrhli na tvoření vánočních výrobků. Sněžítka, andělé, stromečky, přání všude kam se podíváš... a také kyblíčky na popcorn, abychom si užili filmové odpoledne se vším všudy. 
Dneska jsme se dočkali družinového Ježíška! Rozbalili jsme nové hry, nové výtvarné potřeby a hlavně usedli s vymodlenou horou popcornu k filmu Stvoření Světa a užili si společné koukání.
Fotogalerie ZDE
       hh.jpg             hhh.jpg

pro 21

Druháci ve školce

Autor: Mgr. Pavla Vídenská

Ve čtvrtek 21.12.2023 navštívili druháci děti ve školce. Navzájem si zahráli svá vánoční představení a popřáli si krásné Vánoce a pohodový rok 2024. Poté měly děti prostor na společné hraní s hračkami. Školko, děkujeme, byla to prima návštěva.

Fotogalerie ZDE


pro 21

Třebíč - 7. ročník

Autor: Mgr. Dagmar Suchá

Na vánoční atmosféru vás také naladí i památky UNESCO v kraji Vysočina. My jsme se žáky 7. ročníku navštívili Třebíč, která je jistě v adventním a vánočním čase nádherná. Na naší adventní cestě Třebíčí jsme viděli-Větrník, zámek, baziliku sv. Prokopa, Přední synagogu, Zadní synagogu, baštu na Hrádku, Masarykovu vyhlídku a Karlovo náměstí.

Fotogalerie ZDE

                   bvětrník.jpg


pro 19

Adventní čas v Jihlavě

Autor: Mgr. Dagmar Suchá

V letošním roce jsme opět v období adventu navštívili se žáky 5. – 9. ročníku naše krajské město. V kině Dukla zhlédli film Děti Nagana, prohlédli si betlém v kostele Nanebevzetí Panny Marie v ulici Matky Boží a na vánočních trzích dokoupili dárky pro své blízké.

Fotogalerie ZDE


pro 18

Adventní čas na naší škole

Autor: Mgr. Josef Herbrych
Vánoční tvoření a besídka - tak vypadal začátek tohoto týdne u nás ve škole. V pondělí měli žáci druhého stupně a 5. třídy společně s rodiči možnost vytvořit si čtyři druhy vánočních výrobků, které určitě ozdobí nejednu domácnost o letošních Vánocích.
Fotogalerie ZDE
                                                                           tvoření.jpg
 
V úterý byla na programu besídka žáků 1. až 4. třídy. Diváci z řad rodičů zaplnili celý prostor jídelny, kde se program odehrával, a tak mohli zhlédnout velice pěkná vystoupení žáků z jednotlivých tříd, která nacvičili se svými vyučujícími. Zpívalo se, hrálo i tančilo a po besídce si mohli děti s rodiči ve svých třídách opět vytvořit hezkou vánoční ozdobu.
Fotogalerie ZDE
                                                                          vvv.jpg

pro 18

Vánoční tvoření

Autor: Mgr. Josef Herbrych

Vánoční tvoření (2).png


pro 17

Předvánoční koncert v kostele

Autor: Mgr. Pavla Vídenská

Třetí adventní neděle patří v posledních letech již tradičně předvánočnímu koncertu v místním kostele sv. Václava, na kterém vystupují malí i větší žáci naší školy v Předíně. Tentokrát tedy 17.prosince 2023.

Celému koncertu i letos přihlížel anděl, aby vše proběhlo, jak má. Koncert začal adventní částí, kterou vystřídala videoprojekce příběhu o adventním věnci. Příběh si připravili žáci 3. ročníku. Následovalo vystoupení těch nejmenších zpěváčků. Než se malé děti vystřídaly u mikrofonů s těmi většími (Pavoučky), shlédli diváci časosběrné video ze stavby našeho místního betléma, který každý rok láká návštěvníky do kostela. Závěrečná část patřila Pavoučkům a jejich vánočním písním s videoprojekcí dětí. Koncert dopadl hezky, děti byly báječné a vysloužily si sladkou odměnu. Děkujeme za krásné pochvaly, které vždy potěší a lidičky, mějme se rádi.

vvv.jpg

Fotogalerie ZDE


Novější 1 3 6 10 15