Úvod > Mateřská škola > Aktuality a akce > informace z MŠ

informace z MŠ

Vážení rodiče,
vzhledem k závažné epidemiologické situaci dojde od čtvrtka 25.2. 2021 ke změně při přivádění a odvádění dětí do MŠ, a to z důvodu většího počtu rodičů v MŠ v některých částech dne.
V prostoru šatny MŠ budou moci být přítomny pouze 2 dospělé osoby -
 tzn.1 rodič + dítě
        1 rodič + dítě  - v šatně 1.tř. MŠ
     a 1 rodič + dítě
        1 rodič + dítě  - v šatně 2.tř. MŠ.
Nadále platí, že rodiči bude umožněn vstup do budovy MŠ po zazvonění a představení se.
Důrazně žádáme rodiče, aby si při vstupu do budovy MŠ vydezinfikovali ruce a měli zakrytá ústa a nos  respirátorem nebo dvěma chirurgickými rouškami. V šatně se rodič bude zdržovat po nezbytně nutnou dobu.
Děkujeme, že posíláte do kolektivu MŠ jen děti zdravé, bez příznaků respiračních onemocnění.
Věříme, že dodržováním těchto opatření snižujeme riziko zavlečení onemocnění COVID-19 do MŠ, což by znamenalo pro MŠ karanténu - uzavření MŠ.
Děkujeme za pochopení a spolupráci a přejeme všem pevné zdraví.
Kolektiv MŠ