Úvod > Mateřská škola > Aktuality a akce > Oznámení MŠ

Oznámení MŠ

11.3.2020

Vážení rodiče,

přestože je základní škola až do odvolání uzavřena, provoz mateřské školy prozatím pokračuje v omezeném režimu, tzn. sloučení dětí do jedné třídy.

Žádáme rodiče, kteří nutně nepotřebují provoz MŠ, aby až do odvolání nechaly svoje děti doma. Očekáváme oficiální informace z MZ a MŠMT a předpokládáme, že i mateřské školy budou v nejbližších dnech uzavřeny. Předběžně s tím počítejte a raději si už nyní zajistěte hlídání pro svoje děti.

V případě, že vyjde oficiální opatření pro uzavření MŠ, budete mít nárok na ošetřovné. Potvrzená žádost o ošetřovné bude k dispozici v MŠ.

Mgr. Libuše Vyhnálková

ředitelka ZŠ a MŠ Předín