Florbalový turnaj byl zahájen v pátek 18. 3. 2022

Do turnaje se přihlásily 4 týmy: 3 pětičlenné týmy a 1 čtyřčlenný tým.

Zápasy se hrály 2X15 minut.

Pořadatelem turnaje byl školní parlament.

Rozhodčím zápasů byl pan učitel Michal Kovář.

Zápas rozhodly nájezdy:

Všechny zápasy se odehrály v klidu a v duchu fair play. Zápasy byly náročné a zdlouhavé, ale všichni to zvládli. Jeden jediný zápas se odehrál až do samostatných nájezdu, oba gólmani předvedli vynikající  výkon, první čtyři nájezdy nerozhodly, a tak se hrálo tzv. „na život a na smrt“. Po neúspěšném nájezdu Žížalek Homouši už jen stvrdily svou výhru.

-František Křen  9.roč

Nakonec po ukrutném boji zvítězil tým Brumík s urvaným plným počtem bodů.

Hned za nimi se umístil tým Kyselých žížalek. Třetí místo obsadili Homouši. A na čtvrtém místě se umístil tým Gutanů.

Výherní tým (Brumíci) si zahráli bonusový zápas proti učitelskému sboru ,který se uskutečnil ve středu 11.5 .Tělocvična byla naplněna nejen hráči ale i fanoušky, kteří fandily svým oblíbencům .První poločas byl  velice vyrovnaný ,ale v druhém poločasu se prosadil pan učitel Aleš Chaloupka a nasázel nezkušeným Brumíkum do branky 7 gólů a poté učitelé zvítězily 19:10. Tomuto výsledku také pomohl neohroženě chytající pan školník. Ale samozřejmě na výhře má zásluhu celý tým,  který se skládal z :

-Aleš Chaloupka

-Michal Kovář

-Pavla Vídenská

-Josef Herbrych

-Pavel Vyhnálek

Gratulujeme jak Brumíkum za výhru celé soutěže, tak učitelskému sboru za výhru ve školním derby