bře 08

Od 15. března 2021 obnovuje školní jídelna svůj provoz

Od 15. března 2021 obnovuje školní jídelna svůj provoz.

Budeme vařit obědy pro žáky v rámci školního stravování při distanční výuce, pro zaměstnance i pro cizí strávníky.
K odběru obědů je nutné se individuálně přihlásit na sjpredin@seznam.cz či na tel. č.: 778 478 112.
Oběd na následující den je nutné přihlásit či odhlásit nejpozději pracovní den předem do 13:00.
Vydávat se bude do vlastního čistého jídlonosiče
v době mezi 11:15 - 12:00, vstup bude umožněn bočním vchodem do kuchyně (ze zahrady).
Žádáme strávníky, u kterých bude podezření nebo se prokáže onemocnění COVID-19, aby si obědy v neodebírali, děkujeme za pochopení.

Ing. Iva Ozoráková, vedoucí ŠJ Předín

bře 01

Finanční fond SRPDŠ při ZŠ Předín 2020

Finanční fond SRPDŠ při ZŠ Předín 2020 - zde.

úno 26

Oznámení

Na základě aktuálního nařízení vlády je základní škola od pondělí 1.3.2021 až do odvolání uzavřena.
I žáci, kteří dosud do školy chodili, budou od 1.3. vzděláváni distančně. V provozu nebude ani školní družina ani školní jídelna.

úno 22

Vážení rodiče,

tento týden zavádíme v naší škole zkušební provoz elektronické žákovské knížky. Věřím, že si tuto novinku všichni učitelé, rodiče a žáci oblíbí a brzy se s ní naučí dobře zacházet. Naším cílem je hlavně zlepšení komunikace a informovanosti.
  • Elektronickou žákovskou knížku svého dítěte najdete na internetu v systému dm Software.
  • V následujících dnech vám na mail přijdou přihlašovací údaje a všechny potřebné informace.
  • V el. ŽK budete mít aktuální přehled o známkách a absencích svých dětí.
  •  Aplikaci dm Software je možné stáhnou do mobilního telefonu.
  •  V systému budou zapsány známky a absence od začátku 2. pololetí školního roku 2020/2021.
  • Do konce tohoto školního povedeme souběžně elektronickou i papírovou podobu e. ŽK.

led 29

Pokračování distanční výuky i po jarních prázdninách

Provoz školy po jarních prázdninách bude probíhat ve stejném režimu jako dosud.
Prezenční výuku budou mít pouze žáci 1.+2.+3. ročníku, ostatní žáci budou pokračovat v distanční výuce.

Pololetní a jarní prázdniny

Pololetní prázdniny 29.1.2021

Jarní prázdniny 1.2.2021 - 5.2.2021

Ve čtvrtek 28.1.2021 zrušena on-line výuka

Ve čtvrtek 28.1.2021 jsou z důvodu ohlášeného výpadku internetu O2 zrušeny všechny on-line vyučovací hodiny.

Provoz školní jídelny

Vážení rodiče, strávníci,

školní jídelna bude od pátku 29.1.2021 do pátku 5.2.2021

v provozu pro MŠ a cizí strávníky.

V tyto dny mají žáci ZŠ prázdniny,

a tedy nemají nárok na dotovaný školní oběd.

Ing. Iva Ozoráková, vedoucí ŠJ

led 22

Vydávání pololetního vysvědčení

Kopie výpisu z pololetního vysvědčení žáků, kteří se momentálně vzdělávají distančně, bude rodičům nejpozději do 28.1.2021 zaslána na e-mail. Originál obdrží žáci ihned po návratu do školy.
Žákům, kteří do školy chodí (1., 2., 3. roč.) bude vydán výpis z pololetního vysvědčení 28.1.2021.

led 08

Otevření areálu školy po dobu sněhové nadílky

Po dobu trvání sněhové nadílky zůstává školní areál otevřený.
Děti ho mohou využívat i v odpoledních hodinách a o víkendech k zimním radovánkám.