zář 02

Rozcestník

Se začátkem školního roku byl úspěšně dokončen projekt Adama Bobka - rozcestník, který "zdobí" školní zahradu.

zář 01

Slavnostní přivítání prvňáčků ve škole

Jako každý rok, tak i letos jsme 1. září přivítali ve škole po prázdninách všechny děti. Největší svátek to byl opět pro děti prvního ročníku. V letošním roce je jich třináct a my jim přejeme hodně radosti z nového poznání a ať se jim ve škole líbí.

zář 01

Změna ve vedení školy

Změna ve vedení školy

K 31.8.2022 ukončila svou činnost ve funkci ředitelky ZŠ a MŠ Předín Libuše Vyhnálková.
Od 1.9.2022 do 31.10.2022 byla jmenována statutární zástupkyní ředitelky školy Dagmar Suchá.

srp 29

Informativní schůzka pro rodiče žáků 6. ročníku

Informativní schůzka pro rodiče žáků 6. ročníku proběhne 31.8. v 16 h .

srp 25

Český rozhlas Vysočina - "Kantoři se vrací do škol - ZŠ Předín"

Českého rozhlas Vysočina - Kantoři se vrací do škol. Připravují třídy pro své žáky, jako třeba v Předíně na Třebíčsku.

Reportáž zde.

srp 22

Požadavky na pomůcky do VV

Požadavky do VV zde.

srp 22

Oznámení o zahájení školního roku 2022/2023

Oznámení o zahájení školního roku 2022/2023

Ředitelství ZŠ a MŠ Předín oznamuje, že školní rok 2022/2023 bude zahájen ve čtvrtek 1.9.2022.

Oznámení zde.

čen 30

Otevřený dopis zastupitelům Obce Předín

Otevřený dopis zastupitelům Obce Předín

Dne 29.6.2022 zaslala škola otevřený dopis zastupitelům Obce Předín. V dopise vyjadřuje škola svůj nesouhlas s vybudováním veřejně přístupného multifunkčního hřiště na stávajícím přírodním školním hřišti.
Toto téma bude řešeno také na školské radě dne 7.7.2022 a na nejbližším zasedání zastupitelstva (termín ještě není znám).
Otevřený dopis ZDE.

čen 24

Šikovné ruce

Šikovky

Ve dvou posledních měsících tohoto školního roku si mladší žáci v kroužku vyrobili malý dárek ke Dni matek, kytku z barev na sklo a ušili hračku – kočičku. Starší děti si metodami tzv. String Art a quilling vyrobili obrázky podle vlastních návrhů.

Fotogalerie ZDE.

čen 23

Školní výlet "Česká Kanada"

Školní výlet - 5., 6. a 7. ročník

Dne 23.6. jsme se vydali na školní výlet do České Kanady. V průběhu jednoho dne jsme se seznámili s tím, jak se vyrábí popisovače značky Centropen v Dačicích, navštívili památník kostky cukru, dobyli hrad Landštejn, zdolali rozhlednu U Jakuba a navštívili nejznámější skalní útvar v České Kanadě - Ďáblovu prdel.

Fotogalerie ZDE.