čen 29
čen 28
čen 25
čen 24

Novinkou v tomto školním roce byly "ročníkové práce".

Tyto vypracovali žáci devátého ročníku na vlastní zvolená témata. Práce odevzdali v tištěné podobě a následně vypracované prezentace předvedli před svými spolužáky i před rodiči.

čen 24

Žáci 2., 3. a 4. ročníku navštívili ESKO-T.

Nejdříve se děti ve výukové místnosti dozvěděly nové informace o třídění odpadů. Poté vyrazily přímo na místa, kde celý tento proces probíhá. Někdy není na škodu vidět na vlastní oči množství odpadků, které lidi vyprodukují a způsob, jak se s tím vypořádat.

čen 21

Od 26. dubna probíhal plavecký výcvik pro 3. a 4. ročník.

Děti zvládly na 9 lekcích základy plaveckých stylů, skoky do vody, první pomoc při tonutí a hlavně získaly pozitivní vztah k vodě a plavání. Želvám i delfínům zdar!

čen 18

Žáci I. stupně podnikli výlet do jihlavské ZOO.

Ta jako vždy nezklamala, zaujala, pobavila, poučila. Prvňáci absolvovali program "ZOO v krabici", třeťáci, čtvrťáci a páťáci program "Šelmy".

čen 14